הצלחות

תיק תאונת דרכים עם חבלות של ממש

הלקוח נסע ברכבו ובעת פנייתו לתחנת דלק לא נתן זכות קדימה לרוכב אופנוע שהגיע ממול פגע בו וגרם לו חבלות של ממש, תיק ששווה מספר חודשי פסילה לפחות לצד פסילה על תנאי וקנס.
לאחר בחינת תיק החקירה והצגת הכשלים במסגרת משא ומתן מול התביעה המשטרתי הגענו להסדר טיעון מקל במיוחד ובו הוטל על הלקוח פסילה על תנאי וקנס בלבד.

נהיגה במהירות מופרזת

הלקוח נתפס כשהוא נוהג במהירות של 190 קמ"ש במקום בו מותרת מהירות של 90 קמ"ש בלבד, תיק מהירות חמור ביותר אשר לרוב מוטל בגין מהירות כזאת עונש מאסר בעבודות שירות של מספר חודשים וכן פסילת רישיון נהיגה של מעל 12 חודשים לצד תנאים וקנס משמעותי.

לאחר הכנת התיק תוך יציאה לשטח ביחד עם הלקוח והבנת הכשלים המשמעותיים בתיק החקירה הצלחנו לשכנע את התביעה המשטרתית לתקן את כתב האישום למהירות נמוכה הרבה יותר ולהסתפק בפסילה של 3 חודשים נטו פסילה על תנאי וקנס נמוך.

חייל קרבי בסדיר נהג חדש

נהג במהירות מופרזת של 165 קמ"ש במקום 90 קמ"ש המותרים במקום, תיק אשר בגינו מוטלת פסילה משמעותית ביותר של מעל 6 חודשים וכן פסילה על תנאי וקנס ולאור העובדה שמדובר בנהג חדש עליו לבצע טסט ותאוריה מחודשת וכן לבצע שנתיים נוספות בתור נהג חדש.

הצלחנו לשכנע את התביעה המטרתית להסתפק בפסילה של 50 ימים נטו בלבד לצד פסילה על תנאי וקנס והכל על מנת שהנהג לא יבצע טסט ותאוריה מחדש ושנתיים נוספות בתור נהג חדש.

נהג שהינו חייל בסדיר אשר פגע בהולכת רגל במעבר חציה וגרם לה חבלות של ממש, תיק אשר בדרך כלל מסתיים עם פסילה משמעותית ביותר וכן פסילה על תנאי וקנס.

לאחר בחינת חומר הראיות וקיום משא ומתן עיקש עם תביעות התעבורה הצלחנו להגיע להסדר טיעון של פסילה למשך 3 חודשים בלבד פסילה על תנאי וקנס.

נהג הסעות אשר נסע ברכב הסעות בהיות בלתי מורשה לנהיגה באותו רכב בו נהג.

מדובר בתיק אשר מוטלת בו פסילה של 6 חודשים לפחות באופן רגיל לצד פסילה על תנאי וקנס.
במקרה זה פירטנו לבית המשפט את הנסיבות המיוחדות של התיק וכן את נסיבותיו האישיות המיוחדות של הנהג ובית המשפט נענה לבקשתנו והטיל על הלקוח פסילה על תנאי וקנס בלבד.

תאונת דרכים קטלנית בו נהג הלקוח במשאית הובלות רהיטים סטה באמצע כביש מהיר ופגע ברכב שעמד בצד הדרך וכתוצאה מהתאונה נהרג נהג הרכב.

הלקוח ובתו פנו למשרד עוד באותו הערב ובכך למעשה עלה בידנו להוכיח לפרקליטות ולמשטרת ישראל כי יתכן והלקוח עבר ארוע לבבי בסמוך לתאונה ומכאן נובעת סטייתו מהנתיב ותאונת הדרכים המצערת.
בסופו של יום משטרת ישראל העבירה למשרדנו הודעה שלא להעמיד לדין את הלקוח בגין אחריותו לתאונת הדרכים.
מיותר לציין כי במידה והלקוח ובתו לא היו פונים למשרד מיד לאחר קרות התאונה לא היה יכול לעלות בידנו לטעון את הטענות המתאימות ובכך לבטל את כתב האישום ועל כן הלקוח היה צפוי לפסילה של שנים לצד עונש מאסר בפועל משמעותי.
 

נהג אשר עובד בחברת משלוחים אשר פגע בהולך רגל בן 7 במעבר חציה וגרם לו חבלות, תיק אשר בדרך כלל מסתיים עם פסילה של 6 חודשים לפחות וכן פסילה על תנאי וקנס.

לאחר בחינת חומר הראיות הצלחנו להגיע להסדר טיעון של פסילה למשך 3 חודשים בלבד בניכוי פסילה מנהלית של שני חודשי, פסילה על תנאי וקנס בסופו של יום נותרה ללקוח פסילה של חודש אחד בלבד.
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן