משרד עורכי דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין תאונות דרכים מעניק לכם את כל העזרה במקרה ונפגעתם או הייתם מעורבים בתאונות דרכים. במשרד תוכלו למצוא עורכי דין תעבורה מנוסים היכולים לתת לכל לקוח את העזרה המשפטית המתאימה. 

מה לעשות אם נפגעתי בתאונת דרכים?

  1. חשוב מאוד לתעד את אזור התאונה לפני שהרכבים הוזזו ממקומם. ניתן לעשות זאת בקלות בעזרת הטלפון הנייד. צלמו את הרכבים ואת כל הסביבה מכיוונים שונים. מובן שיתכן שמצבכם הרפואי, או ההלם, אינם מאפשרים לכם לעשות זאת. אולי תוכלו לבקש ממישהו שיעשה זאת עבורכם. כמובן יש לרשום את פרטי הרכב הפוגע, פרטי הנהג ופוליסת הביטוח. 
  2. בקשו אישור משטרתי על מעורבות בתאונה – יש לפנות בהקדם לאגף יחידת התנועה של משטרת ישראל. עליכם להתייצב שם באופן אישי ולמלא את הטופס. אתם תדרשו להציג אישור זה לבית החולים וקופת החולים. 
  3. לאחר תאונת דרכים רמות האדרנלין הן גבוהות, ולכן לא תמיד אתם מרגישים את הפגיעה שנגרמה לכם. יתכן שאתם חושבים שהכול בסדר, אך לאחר כמה שעות יחלו כאבים. לכן מומלץ תמיד לגשת לבית חולים לצורך בדיקה רפואית. זה גם מספק לכם מסמך רשמי המתעד את התאונה. עשו זאת בהקדם. 
  4. במסגרת תביעת הפיצויים מגיע לכם החזר על ההוצאות וההפסדים שנגרמו לכם בשל התאונה. חשוב לשמור את כל המסמכים וכל הקבלות. למשל אישורי אשפוז, מרשמי רופא, אישורי מחלה, קבלות על תרופות וכל הוצאה כספית שנגרמה לכם בעקבות התאונה. 
  5. פנו בהקדם אל משרד עורכי דין תאונות דרכים על מנת לקבל סיוע משפטי בתביעת הנזיקין. 

משרד עורכי דין תאונות דרכים

משרד עורכי דין תאונות דרכים

כאשר מדובר בתאונות דרכים ישנן שתי סוגיות שונות העומדות על הפרק, והן אינן תלויות אחת בשנייה. הסוגיה הראשונה היא תביעת הנזיקין. כלומר אם נפגעתם בתאונת דרכים מגיעים לכם פיצויים מחברת הביטוח. הסוגיה השנייה היא שאלת האשמה בתאונת הדרכים, במידה וישנם נפגעים, או חס וחלילה תאונה עם הרוגים, המשטרה תחקור את נסיבות התאונה. הדבר כמובן יכול להביא להגשת כתב אישום כנגד הנהג.  

במידה והוזמנתם ל בית משפט לתעבורה בעקבות תאונת דרכים, או בית המשפט המחוזי במקרה אשמת הריגה, אתם זקוקים להגנה משפטית. אך גם כאשר אין מדובר במשפט תעבורה אלא רק תביעת נזיקין כנגד חברת הביטוח, עדיין תזדקקו לעורך דין. חברות הביטוח עשויות להתיש אתכם בניסיונות לשלם לכם פיצויים מינימליים. לכן חשוב שעורך דין לענייני תאונות דרכים יילחם עבורכם ויסייע לכם להשיג את הפיצוי המקסימלי. 

בחירת עורך דין לתאונות דרכים

בוודאי הבנתם שלכל עורך דין ישנו תחום התמקצעות שונה, כלומר תחום אותו הוא למד לעומקו ורכש בו ניסיון רב. במקרה של תאונות דרכים אתם זקוקים ל עורכי דין תעבורה; אלו הם עורכי הדין המתמחים בכל דיני התנועה ותביעות הנזיקין. תאונות דרכים עשויות לעורר סוגיות משפטיות מורכבות, גם סוגיות הקשורות לפיצויים, אך גם סוגיות הקשורות לענישה. לכן חשוב לבחור בקפידה את עורך הדין המייצג אתכם. 

הייתם מעורבים בתאונת דרכים וזקוקים לסיוע משפטי, פנו אל משרד עורכי דין תאונות דרכים. רק שם תוכלו למצוא עורכי דין לענייני תעבורה, בעלי הידע המקצועי והניסיון הדרוש. בחירה נכונה של עורך דין תעבורה בחיפה יכולה לעשות את ההבדל גם בסכום הפיצויים על נזקי גוף, וגם בענישה (במידה והוגש נגדכם כתב אישום). 

חשוב לזכור שבשום מקרה אין להתייצב בפני בית דין לתעבורה ללא עורך דין. אם מדובר בכתב אישום בעקבות תאונת דרכים, העונשים עלולים להיות כבדים ואף לכלול עונשי מאסר בפועל. עורך הדין יכול להילחם עבורכם ולשפר את מצבכם. עורך הדין יכול לפעול להפחתת כתב האישום, המתקת העונש וגם הוכחת חפותכם במקרים מסוימים. ללא העזרה של משרד עורכי דין תאונות דרכים – אין לכם סיכוי בבית המשפט. אפילו אם מדובר בערעור על דוח משטרה, אתם עלולים למצוא את עצמכם נרמסים על ידי המערכת ויוצאים מבית המשפט עם עונש כבד יותר מאשר זה אשר הוטל עליכם מלכתחילה. 

עורכי דין תעבורה

עורכי דין תעבורה 

במשרדינו תוכלו לקבל את כל השירותים המשפטיים לנפגעי תאונות דרכים או כל בעיה הקשורה למשפט התעברותי. אנו מעניקים לכם סיוע במקרה של נהיגה תחת השפעת אלכוהול, נהיגת תחת השפעת סמים, תאונות דרכים עם הרוגים, ביטול דוחות משטרה, ייצוג בבית המשפט לתעבורה, ביטול הגבלות רישיון נהיגה, מימוש זכויות בתביעות פיצויי גוף ועוד. 

אצלנו תקבלו שירותי אישי ומסור, עם מעטפת שירותים אישית עבור כל מקרה. 

עקבו אחרינו בדף הפייסבוק.

משרד עורכי דין תאונות דרכים
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן