עבירות תנועה

עבירות תנועה הן לצערנו חלק בלתי נפרד מחיינו. תרבות הנהיגה בארץ, הלחץ והמנטליות הישראלית גורמת ללא מעט אנשים לבצע עבירות רבות. אנשים אשר מבצעים עבירות תנועה עושים זאת מתוך ביטחון מופרז, חינוך לקוי בכל הנוגע לנהיגה, רצון להרשים אחרים או מתוך תחושה שלא יתפסו אותם וששום דבר רע לא יקרה. אך כפי שאמר פעם מישהו "כשמשהו עלול להשתבש – הוא משתבש" וכאשר משהו משתבש בכביש מדובר בסכנת חיים. נהג אשר עבר באור אדום, עקף בצורה מסוכנת או נהג בשכרות מהווה סכנה לציבור מה שמאפשר למשטרה לפסול את רישיונו באופן זמני ואף לשלול אותו באופן קבוע בתום המשפט.

עבירות תנועה וענישה

כאשר האכיפה קשה ובתי המשפט אינם סלחניים הדבר יכול להשפיע על הנהגים בצורה משמעותית. רמת האלכוהול שהייתה מותרת בדם לפני 15 שנים תגרום היום לפסילה מיידית של הרישיון, מספר מועט יותר של נקודות שנצברו יאלץ אתכם לגשת לקורס נהיגה מונעת ועבירות בגינן היה ניתן קנס קטן גוררות היום קנס גדול ונקודות.

התופעות הנ"ל מביאות יותר ויותר אנשים לפנות לשירותיו של עורך דין לענייני תעבורה. אחד המשרדים המובילים בתחום התעבורה הוא משרד עורכי דין שמעון הרשקוביץ אשר סניפיו נמצאים בצפון, דרום ומרכז הארץ. המשרד מתמחה ב :

  • ייצוג בתיקים שפתחה המשטרה בבית הדין לתעבורה
  • ייצוג בתביעות הוצאה לפועל הנוגעות לרישיון
  • ייצוג במכון הרפואי לבטיחות בדרכים

בעבירות תנועה יש לפנות עו"ד מומחה בדיני תעבורה

ישנם מקרים בהם העונש הוא צודק והולם, אך במקרים מסוימים נהיה מואשמים בעבירות בהן השוטר החמיר איתנו או שהעבירה נעשתה בנסיבות מקלות. ברוב המקרים המשטרה לא תתייחס לסיבות וההסברים שלנו, אך לצורך כך ניתן לשכור את שירותיו של עורך דין. 

עורכי הדין במשרדו של שמעון הרשקוביץ אמונים על הצגת הראיות והעובדות בצורה הנכונה כך שבית המשפט יקל בעונשו של הלקוח. על ידי שימושי בידע וכישורים נרחבים אשר נצברו במשך שנים ארוכות, מצליחים פרקליטי המשרד לקבל הסדרי טיעון מיטיבים עבור הלקוחות, לבטל צבירת נקודות וקנסות, לבטל פסילות רישיון כמו גם למנוע מאסרים בפועל והגעה לאבחון במכון הרפואי.

עבירות תנועה

עבירות תנועה
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן