עבירת מהירות

עבירת מהירות נשפטת לפי מספר פרמטרים כמו אזור הנהיגה והמהירות בה נסע הנהג. בעוד עבירות של נהיגה עד 20 קמ"ש מעל המותר יסתיימו לרוב בקנס הרי שנהיגה של יותר מ-40 קמ"ש מעל המותר תביא לצבירת נקודות, קנס, זימון למשפט ולעיתים גם לפסילה מנהלית. נהיגה במהירות המותרת אמורה לעזור לשמור על שלום הציבור, הן ציבור הנהגים והן ציבור הולכי הרגל. לכל אזור מוגדרת מהירות נסיעה סבירה אשר נהיגה במהירות גבוהה ממנה מהווה סכנה, על כן הדבר נחשב לעבירה ויש לטפל בכך. עבירות מהירות מצטברות יחד עם עבירות נוספות עשויות לגרום לפסילת הרישיון עקב צבירת מספר נקודות רב.

עבירת מהירות ועבירות נוספות 

נושא התעבורה נלקח ברצינות רבה מאד בעיני בית המשפט. מספר ההרוגים בתאונות דרכים מדי שנה בישראל הוא רב ומטריד, לכן על מנת לשמור על שלום הציבור יכול לקבוע בית המשפט כי רישיונו של הנהג יפסל. עבירת מהירות היא רק אחת מן העבירות הנפוצות אשר עשויות להוביל לשלילה כאשר עבירות אחרות כוללות :

  • אי ציות לתמרור עצור
  • עקיפה מסוכנת
  • נהיגה בזמן פסילה
  • תאונה עם נפגעים
  • נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים אחרים
  • ועוד

במידה ונתפסתם באחת מן העבירות הנ"ל או במידה וצברתם כמות נקודות רבה אשר מובילה לשלילת רישיון זה הזמן לחפש ייצוג משפטי הולם. עורכי הדין במשרד שמעון הרשקוביץ מבינים את חשיבותו של הרישיון שלכם ויעשו את המרב על מנת להשאירו אצלכם.

שמעון הרשקוביץ – מומחה לעבירות מהירות

משרד עורכי דין שמעון הרשקוביץ מתמחה במתן ייעוץ, ליווי וייצוג משפטי עבור תיקים העוסקים בעבירות תעבורה. משרדינו ניגש לכל תיק במלוא הרצינות ומשקיע את מירב המאמצים על מנת להשיג את ההסדר הטוב והמשתלם ביותר ללקוח, כאשר צדקתו וטובתו עומדים לנגד עיננו לכל אורך הדרך. אנו שמים דגש על יחס אישי, אדיב ומכיל בתקופה הלחוצה שעוברת על הנאשם עד תום המשפט ומקפידים לבחון את התמונה הכוללת על מנת להתכונן לכל תסריט אפשרי.

עבירת מהירות

עבירת מהירות
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן