עורך דין לענייני תעבורה

לאחר שנתפסת מבצעים עבירת תנועה כלשהי, בין אם על ידי מצלמה או שוטר, סביר כי הדבר יגרור תגובה כלשהי. עורך דין לענייני תעבורה אמון על ההתמודדות עם תוצאות העבירה ועל הניסיון להקטין ולהמתיק את העונש. הרישיון הוא אחד הדברים החשובים ביותר לכל אדם ולמרות זאת נראה כי רבים מבצעים פעם אחר פעם עבירות המסכנות את רישיונם. עבירות הכוללות נהיגה במהירות מופרזת, עקיפה מסוכנת, נהיגה תחת השפעת אלכוהול, נהיגה ללא רישיון ומעורבות בתאונה – כולן עשויות להוביל לתוצאות חמורות.

עורך דין לענייני תעבורה לכל עבירה

לעיתים המטרה היא לא רק לשמור על הרישיון בכיס. לעיתים תרצו לבטל קנס, לבטל נקודות שנצברו כדי לא לעשות נהיגה מונעת או להימנע מהגעה לאבחון במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. מכון זה בוחן את כשירותו של אדם להמשיך לנהוג על הכביש ועל הקביעה של מכון זה קשה לערער. רעיון חכם יהיה להימנע במידת האפשר מאבחון במכון הרפואי, לכן אנשים מעדיפים להגיע להסדרים אשר כוללים קנסות גבוהים ואף פסילה זמנית במקום להגיע לאבחון.

על מנת להגיע להסדר טיעון טוב מול בית המשפט לתעבורה תצטרכו את שירותיו של עורך דין טוב ומקצועי. עורך דין אשר מכיר היטב את החוק יכול לעשות את ההבדל בין עונש חמור לבין ענישה על תנאי ותשלום קנס סמלי.

לא לוקחים סיכונים עו"ד לענייני תעבורה שמעון הרשקוביץ

במידה ורישיונכם נמצא בסכנה או שנתפסתם בעת ביצוע עבירה חמורה – יש לפנות מיד לגורם משפטי שייצג אתכם כהלכה. משרד עורכי דין שמעון הרשקוביץ הינו משרד מוביל אשר יעמיד לרשותכם עורכי דין מן השורה הראשונה המתמחים בדיני תעבורה. המשרד מצטיין בהסתכלות רחבה על התיק ועל נגזרותיו, מצליח לצפות את ההתפתחויות העתידיות ונערך בהתאם לכל תרחיש. כאשר תיק התעבורה עשוי לגרור תביעה אזרחית או בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים – כדאי שיהיה לצדכם גורם משפטי המנוסה בהתמודדות עם מצבים אלה.

כשהדבר נוגע לרישיונכם אל תיקחו סיכונים – פנו כעת אל משרד עורכי דין שמעון הרשקוביץ.

עורך דין לענייני תעבורה

עורך דין לענייני תעבורה
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן