עורך דין מחיקת נקודות מומלץ

עבירות תנועה מסומנות במדינת ישראל באמצעות נקודות. הנקודות של כל נהג נרשמות ונצברות במשרד הרישוי, מטרת הנקודות היא להבהיר לנהג את מצב הנהיגה שלו, אם הוא צבר נקודות רבות מדי סימן שהנהיגה שלו היא בעייתית והוא צריך לשפר אותה, על כל סוג של עבירה נצברת כמות אחרת של נקודות, לפי חומרת העבירה. לפעמים ניתן למחוק נקודות באמצעות עורך דין מחיקת נקודות מומלץ.

עורך דין מחיקת נקודות מומלץ

טווח הנקודות שנרשם לנהג על עבירת תנועה היא בין 2 ל-10 נקודות, תלוי בחומרת העבירה או התוצאה, כך למשל בתאונה קטלנית יירשמו לחובתו של הנהג 10 נקודות. נהג שצבר נקודות רבות מדי ייענש בסנקציות שונות כמו שלילת רישיון ודרישה לחזור על מבחן התיאוריה במקרים החמורים (36 נקודות). לכן לא מומלץ לזלזל בנקודות, אף כאשר מדובר בניקוד נמוך. בכל מקרה שנרשם ניקוד לחובתכם פנו לייעוץ עורך דין ביטול נקודות שידריך אתכם מה לעשות לטווח הקרוב והרחוק.

אם כבר נצבר לכם ניקוד בגין עבירה יש מה לעשות, מעבר לכך יש מקרים שאחרי שנתיים או 4 מביצוע העבירה הניקוד יימחק. אפשר לטפל בעניין באופן עצמאי אך כאמור, מומלץ מאוד להפקיד את התיק בידי עורך דין מחיקת נקודות בקריות מומחה ובעל ניסיון שיודע ובקי בסעיפי החוק. יצוין, ששלילת רישיון היא לא רק כאשר הניקוד הוא גבוה, יש מקרים שהחוק קובע עונש של שלילת רישיון גם ללא ניקוד גבוה אלא בהתייחס לחומרת העבירה לכשעצמה. פנו לעורך דין תעבורה מומחה בתחום.

עורך דין מחיקת נקודות מומלץ
עורך דין מחיקת נקודות מומלץ

עורך דין מחיקת נקודות

בתור עורך דין מחיקת נקודות עם ניסיון רב, עזרתי ואני עוזר לאנשים רבים שקיבלו הזמנה לדין בבית משפט לתעבורה שלא כחוק או שהביעו את רצונם, על פי עצתנו, להישפט. אך חשוב להדגיש כי כל כלי רכב עלול להיות מסוכן כאשר לא משתמשים בו כחוק. הוא עלול לגרום לפגיעה קשה לכל החיים או חלילה למוות. לכן מאחריותו של כל נהג לציית לחוקי התעבורה כלשונם כדדי לא להגיע לשלבי ההליך בבית המשפט לתעבורה. המלצתנו היא השתדלו ככל האפשר מצבירת נקודות, אם כן נרשמו לחובתכם נקודות אנו נעזור לכם מתוך הניסיון הרב שלנו כמשרד עורך דין מחיקת נקודות מומלץ, יחד עם הוכחה שמדובר בנהג שהפיק לקחים ולא יחזור על העברות.

עורך דין מחיקת נקודות
עורך דין מחיקת נקודות

עורך דין ביטול נקודות

מטרת הניקוד היא למנוע הישנות של עבירות תנועה על ידי כך שהנהג יודע בתת מודע שאם הוא במסלול של צבירת נקודות הוא בסיכון יתר של שלילת רישיון בעתיד או סנקציות אחרות שהחוק מעמיד לרשות הגופים האוכפים (המשטרה ומשרד הרישוי). כך גם יכול משרד הרישוי לעקוב אחר נהגים מסוכנים. אך כל אחד יכול לטעות, גם שוטר… ולכן אם לטענתכם הניקוד שנרשם לחובתכם הוא שגוי מומלץ לפנות בהקדם לעורך דין ביטול נקודות על מנת לבדוק אפשרות לביטול הניקוד השגוי.

גם אם מדובר במספר נקודות נמוך שנרשם לחובתכם ובעיקר אם מדובר במספר גבוה של נקודות שעלול להוביל אתכם בקרוב לשלילת רישיון חלילה או לדרישה להיבחן מחדש על התיאוריה, בפרט אם הרכב משמש אתכם לעבודה, נעשה כל מאמץ לעזור לכם בעניין. וגם אם אתם בטוחים שאין לכם לכאורה טענה צודקת להתחמק מהניקוד שנרשם לחובתכם עדיין תרימו טלפון… זה לא יכול להזיק, לפעמים אנו יכולים לפעול לביטול ומחיקת ניקוד ישן שנרשם לחובתכם ובכך לבטל את העילה לביטול הרישיון.

עורך דין ביטול נקודות
עורך דין ביטול נקודות

עורך דין מחיקת נקודות בקריות

בכל מצב מומלץ להתייעץ עם עורך דין מחיקת נקודות בקריות שבקי בדיני התעבורה, בשיטת הניקוד ובסיווגים של עבירות התנועה. אם נתפסתם על עבירת תנועה, הייתם מעורבים בתאונה או אפילו שללו מכם את הרישיון פנו אלינו במספר הטלפון המופיע באתר או השאירו במייל את פרטיכם וסיבת הפנייה ונחזור אליכם בהקדם. דברו אתנו אם נתפסתם על מהירות מופרזת, נהיגה בשכרות, שימוש בטלפון נייד בעת נהיגה, נהיגה בפסילה או כל עבירת תנועה, אנו נייעץ לכם ובעת הצורך נייצג אתכם מול הגורמים הרשמיים ומול בית המשפט לענייני תעבורה. בעבר ייצגנו בהצלחה, בתור משרד עורך דין מחיקת נקודות מומלץ, מקרים רבים של שלילת רישיון, גם לנהגים חדשים, נהיגה ללא רישיון בתוקף – גם של רישיון הנהיגה וגם של היעדר טסט בתוקף ועוד ועוד.   

עורך דין מחיקת נקודות בקריות
עורך דין מחיקת נקודות בקריות

מאת: עורך דין תעבורה עבירות מטען

עורך דין מחיקת נקודות מומלץ
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן