עורך דין תעבורה בחיפה

כל עורך דין תעבורה בחיפה יעיד כי תחום התעבורה הוא תחום עדין ומורכב, בייחוד כאשר אדם נמצא בצד הנתבע. אם לא די מסכנת שלילת הרישיון לתקופה ארוכה הנובעת מעבירת תנועה חמורה, הרי שתביעות נזיקין הקשורות לנזקים שמקורם בעבירות תעבורה יכולות להגיע למיליוני שקלים במידה וישנו אדם אשר נפגע פיזית במהלך תאונה. במידה והנתבע לא מבוטח הוא צפוי לשלם סכומי פיצויים גדולים ועל מנת להקטין במידת האפשר את גובה התשלום יש לשכור בהקדם את שירותיו של עורך דין. עורך דין תעבורה טוב ידע לקחת בחשבון את כל התיקים הצפויים להופיע בנוסף לתיק התעבורה המיידי ולהיערך אליהם בהתאם.

המלצות על עורך דין תעבורה בחיפה

כאמור, עברה שנעשתה השייכת לעולם התעבורה סביר כי תזלוג גם למקומות נוספים כמו תביעת נזיקין מצד האדם הנפגע, העיריה ותביעות אזרחיות אחרות. בנוסף עשויות להופיע גם תביעות הוצאה לפועל הנוגעות לרישיונו של הנתבע וגם בהן יש לדעת לטפל.

אם הנכם מחפשים משרד עורכי דין מומלץ אשר יטפל כראוי בתיק שנפתח נגדכם תוכלו לפנות אל שמעון הרשקוביץ – משרד עורכי דין תעבורה. למשרד שלושה סניפים (בצפון, במרכז ובדרום הארץ) אשר מתמחים בייעוץ, טיפול וייצוג לקוחות בפני בית המשפט לתעבורה. הייצוג ניתן בפני :

  • גורמים המשטרה
  • משרד הרישוי
  • המכון הרפואי לבטיחות בדרכים
  • ערכאות משפטיות שונות

חשוב לזכור כי כל עדות, כל מסמך וכל מעשה שנעשה או לא נעשה טרם גזר הדין עשוי להשפיע עליו משמעותית – לכן חובה לפנות לגורם משפטי בהקדם ולקבל הכוונה להתנהלות נכונה עד תום ההליכים.

שמעון הרשקוביץ – עורך דין תעבורה בחיפה

המדריך שלך בעולם התעבורה

ישנם אנשים עבורם הרישיון הוא אחד הדברים החשובים העולם. הרכב הוא הידיים והרגליים עבורם, האמצעי שלהם להגיע לעבודה ולנהל אורח חיים תקין. 

שמעון הרשקוביץ יעשה את המקסימום על מנת שתוכלו לחזור לכביש בהקדם. כל תיק ותיק מטופל במלוא הרצינות וההתמדה תוך בחינה אחראית של התמונה הכוללת ויחס אישי ואדיב בכל שלבי הטיפול בתיק.

עורך דין תעבורה בחיפה המלצות

עורך דין תעבורה בחיפה

עורך דין תעבורה בחיפה
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן