עורך דין תעבורה מומלץ

אף אחד מאיתנו לא אוהב לפנות לעורכי דין כי זהו סימן שהסתבכנו בבעיה, אך לפעמים אין ברירה. במידה וביצענו עבירת תנועה חמורה יש להתחיל בחיפוש אחר עורך דין תעבורה מומלץ. מוטב למצוא עורך דין בהקדם האפשרי ולא לחכות עם כך לשלב מאוחר משום שאופן פעולתו של הנאשם בימים הראשונים לאחר העבירה יכול להכריע את גזר הדין.

זיכרו כי הדברים שיאמרו בחקירה, המסמכים שיילקחו או לא יילקחו, הדברים שייאמרו לצוות הרפואי וההתנהלות של הנאשם במידה והוא קיבל פסילה מנהלית של הרישיון צריכים להתנהל תוך התייעצות עם גורם משפטי אשר יכוון את הלקוח לדרכי הפעולה האופטימליות והנכונות עבורו.

עורך דין תעבורה מומלץ בצפון

הדרך שלכם לביטול הקנס או לשמירה על הרישיון מתחילה בעורך דין תעבורה מומחה ומיומן אשר מכיר את כל רזי המקצוע. היכרות מעמיקה עם כל התקנות והסעיפים הקטנים כמו גם עם תקדימים של בית המשפט בנושאים הנוגעים לעבירה עשויים לעשות את ההבדל בין עונש חמור לבין להסכם טיעון אשר יכלול הרשעות מזעריות. עורך דין טוב יעשה את ההבדל בין מאסר בפועל למאסר על תנאי, בין שלילת רישיון לבין פסילה על תנאי, בין קנס גדול וצבירת נקודות לבין מחיקת הרישום ורישומה של אזהרה בלבד.

שמעון הרשקוביץ – הנציג שלך לדיני תעבורה

תפקיד חשוב נוסף של עורך הדין הוא למנוע מן הלקוח להגיע לבדיקה של המכון הרפואי לבטיחות בדרכים אשר עשוי לקבוע כי האדם הנבדק אינו כשיר לנהיגה. מכיוון שפסיקה זו קשה לערעור יש להימנע מן ההגעה למכון הרפואי בכל מחיר.

על מנת להגיע להסדר ללא בדיקה במכון הרפואי, על מנת להקל בעונש ועל מנת לשמור על רישיונכם היקר פנו בהקדם האפשרי למשרד רואי חשבון שמעון הרשקוביץ. לאחר טיפול באלפי תיקים ואינספור לקוחות מרוצים אנו נשמח להעניק לכם שירות המקצועי, מקיף ואישי ביותר, תוך מתן ערך מקסימלי ובחינת המצב בראיה כוללת אשר לוקחת בחשבון את כל ההתפתחויות הצפויות בתיק.

עורך דין תעבורה מומלץ

 

עורך דין תעבורה מומלץ
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן