עורכי דין מומלצים לתאונות דרכים

עורכי דין מומלצים לתאונות דרכים יכולים לסייע לכם בכל ההליכים המשפטיים הנובעים ונגזרים מתוך תאונת הדרכים. 

כל תאונת דרכים, ולו הקלה ביותר, עשויה להיות אירוע טראומתי. אפילו אנשים שעברו תאונה קלה ובה רק נזק קל לרכב, יעידו כי מדובר בחוויה לא נעימה הממלאת אותם בפחדים וחרדות. תאונת הדרכים מתרחשת במפתיע ומשנה לכם את התכניות או חס וחלילה את כל מסלול החיים. 

תאונות דרכים עשויות להסתיים בפציעות ואף מוות של המעורבים. בעקבות תאונות דרכים אנשים נזקקים לטיפול רפואי, אשר עשוי להיות גם טיפול ארוך וממושך. תביעות כנגד חברת הביטוח והביטוח הלאומי ועוד. לכל תאונת דרכים יש את הנסיבות שלה, התוצאות שלה וההשלכות שלה – עורך דין תאונות דרכים בחדרה עשוי להיות לעזר רב, ובמקרים רבים גם הכרחי. 

לאחר תאונת דרכים, המעורבים בתאונה טרודים בהתמודדות עם תוצאות התאונה מהבחינה הרפואית והנפשית. זהו בהחלט מצב מובן. לאחר שאדם נפגע בתאונת דרכים אין לו את הכוחות לטפל בעצמו בכל הסוגיות המשפטיות והפרוצדורליות מול חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, משטרת ישראל וכו‘. ולכן הפתרון המתבקש הוא לפנות ל עורכי דין מומלצים לתאונות דרכים ולקבל מהם עזרה והדרכה. כך תוכלו לחזור לשגרת החיים שלכם בדרך המהירה ביותר. 

כאשר מדובר בתאונות דרכים אנו תמיד מדברים על סוגיית האשמה. אך חשוב לציין שעל פי חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים, כל אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי (בכפוף לתנאים ונסיבות המקרה) – זאת ללא תלות בשאלת האשמה. 

עורכי דין מומלצים לתאונות דרכים 

משפט תעבורה תאונות דרכים 

משפט תעבורה תאונות דרכים הוא מקרה המחייב עורך דין תחבורה מנוסה. תאונות דרכים שנגרמו כתוצאה מעבירות תנועה עלולות להוביל לפתיחת הליכים פליליים כנגד האחראי לגרימת התאונה. 

במשפט תעבורה לאחר תאונת דרכים אתם עלולים לקבל עונשים כבדים. בית המשפט בוחן את חומרת הנזק שנגרם וזהו אחד השיקולים המרכזיים. במידה ומדובר בתאונת דרכים עם הרוגים, אתם עשויים למצוא את עצמכם מואשמים בהריגה, עבירה שעליה ניתן לקבל 20 שנות מאסר. כמו כן תאונת דרכים קטלנית מביאה לפסילה מיידית של הרישיון ל 90 יום, אחריה תיתכן שלילה עד תום ההליכים. 

מקרים אחרים, בהם יש רק נזק לרכוש עשויים להסתיים בקנס כספי – אך אלו בדרך כלל לא מגיעים אל בית המשפט.

גם אם נזקי התאונה אינם כבדים, עדין עבירת התנועה שלכם עומדת למשפט – למשל אם נהגתם תחת השפעת אלכוהול או נהיגה במהירות מופרזת. כך שגם חומרת העבירה נלקחת בחשבון ומשפיעה על החלטת השופטים.

מה עושים לאחר תאונת דרכים 

  1. לאחר התאונה חשוב לתעד את אזור התאונה והרכבים המעורבים לפני שמזיזים אותם ממקומם. חשוב לתעד את התמרורים, הרמזורים, כיווני הנסיעה, הפגיעה ברכבים וכו‘. נכון שלאחר תאונה מצבנו הרפואי והנפשי לא בהכרח מאפשר לנו לעשות זאת. 
  2. יש לרשום את פרטי בעל הרכב, פרטי הרכב כפי שהם מופיעים ברישיון הרכב ופרטי פוליסת הביטוח. 
  3. במידה ותוצאות התאונה לא הביאו לפינוי מיידי לבית החולים, עדיין כדאי לגשת לבית החולים בסמוך למועד התאונה ולהיבדק. גם כאשר נראה שהכול בסדר, יתכן כי אתם סובלים מפגיעות אורתופדיות שאינן מורגשות כרגע; אך בהמשך עם ירידת רמות ההתרגשות אתם צפויים להרגיש אותן. לכן חשוב שיהיה תיעוד מלא. בקשו גם אישור היעדרות מהעבודה עקב מחלה. 
  4. שמרו את כל המסמכים הרפואיים כולל קבלות על טיפולים רפואיים, תרופות, ציוד עזר וכל הוצאה או הפסד הקשורה לתאונה.
  5. בקשו מהמשטרה את המסמך בו תועדה ונרשמה התאונה. 
  6. פנו ל עורך דין תאונות דרכים בחדרה לקבלת ייעוץ וסיוע. 

שימו לב כי בהתאם לנסיבות, לאחר התאונה אתם עשויים לקבל הזמנה ל חקירה משטרתית בעקבות תאונת דרכים, זוהי אף עשויה להיות חקירה תחת אזהרה! חובה להתייעץ קודם עם עורך דין תעבורה

שימו לב כי אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, זוהי חובתכם בחוק לעצור מייד ולא להמשיך בנסיעה עד להגעת המשטרה. כמו כן חובה עליכם להעניק סיוע לנפגעים.

הערה חשובה – רבות מתאונות הדרכים מתרחשות במהלך העבודה, או בדרך הלוך חזור מהעבודה. אלו הן אינן תאונות דרכים רגילות – תאונות אלו נכנסות לקטגוריה של תאונות עבודה ואתם רשאים לתבוע פיצוי לא רק מחברת הביטוח אלא גם מהמוסד לביטוח לאומי. בהתאם לנסיבות המקרים אתם עשויים לקבל פיצוי ואף קצבת נכות וזכויות נוספות. 

משפט תעבורה תאונות דרכים 

עורכי דין מומלצים לתאונות דרכים 

לא כל עורכי הדין מתעסקים בתחום של תאונות דרכים. אם יש לכם עורך דין שנוהג ללוות אתכם בעסק או אולי ייצג אתכם בהצלחה במשפט הגירושין, אין זה אומר שהוא האדם המתאים.  לכן חשוב לוודא כי מדובר בעורך דין בעל ניסיון בנזיקין, נזקי גוף ותאונות דרכים. השתדלו כמובן להעדיף עורך דין בעל ותק וניסיון בתחום זה, ולא מי שעושה את צעדיו הראשונים. 

כאשר אתם מחפשים עורכי דין מומלצים לתאונות דרכים, אתם עשויים להיתקל באינטרנט במידע חיובי או שלילי על עורך הדין. קחו זאת בערבון מוגבל, לא כל מידע באינטרנט הוא אמין. העדיפו המלצות מאנשים שאותם אתם מכירים באופן אישי. 

עורך דין תאונות דרכים בחדרה

הייתם מעורבים בתאונת דרכים? הוזמנתם למשפט תעבורה תאונות דרכים? אל תבזבזו זמן ופנו לעורך דין מומחה לתאונות דרכים. משרד עורכי דין הרשקוביץ ושות‘ הוא בעל ניסיון רב בטיפול וייצוג של לקוחות המעורבים בתאונות דרכים, כמו גם כל נושאי התעבורה הכוללים ביטול דוחות משטרה, שלילת רישיון, הפחתת נקודות, ייצוג בבית דין תעבורה, נהיגה בשכרות ועוד. 

אנו הכתובת לפנות אליה ברגעים הקשים והנסערים שלאחר התאונה. אנו נוכל לספק לכם ליווי משפטי מקצועי ולעשות את המיטב על מנת להקל עליכם לאחר התאונה. 

עורך דין תאונות דרכים בחדרה

עקבו אחרינו גם בפייסבוק

 

משפט תעבורה תאונות דרכים 
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן