עו"ד תאונות דרכים

על מנת למצוא עו"ד תאונות דרכים לא צריך ללכת רחוק. תוכלו להיכנס לאינטרנט ולרשום ביטוי זה בחיפוש או להתייעץ עם כמה חברים אשר וודאי נזקקו בעבר לשירותיו של עורך דין לעניינים תעבורה. לצערנו הרב יותר ויותר אנשים נזקקים לשירותי עורך דין מסוג זה, מה שאומר כי מספר עבירות התנועה בארץ רק הולך וגדל. יתכן ומדובר בעובדה שמספר המכוניות על הכבישים גדל מדי שנה, אולי מדובר בחינוך תעבורתי לקוי, אולי בכלל מדובר בחינוך מהבית. אבל דבר אחד ברור – הכבישים הפכו למסוכנים יותר, מה שמאלץ את המשטרה ואת בתי המשפט לנהוג ביד קשה יותר עם הנהגים על מנת להבטיח את שלום הציבור.

שמעון הרשקוביץ – עו"ד תאונות דרכים מוביל

המעורבות בתאונת דרכים יכולה להוביל לאחת הענישות היותר חמורות שיש בחוק. ישנן מספר סוגי תאונות :

  • תאונות רכוש בלבד בהן נגרם נזק לרכבו של הנהג ו/או לרכוש ציבורי
  • תאונות בהן נפגע רכב צד ג' אך ללא פצועים
  • תאונות בהן נפגע רכב צד ג' עם פצועים
  • תאונה עם הרוגים

כל סוג תאונה גוררת ענישה שונה בהתאם לנסיבות, השראות קודמות ומעמדו של הנהג (נהג חדש או לא, נהג בשלילה וכו'). על מנת להבטיח כי בית המשפט יקל בעונשכם יש לפנות בהקדם האפשרי לקבל ייעוץ וייצוג משפטי.

נלחמים למענך גם לאחר התאונה

לא קל ולא נעים להיות מעורב בתאונה, לא רק בגלל הנזק הפיזי שהדבר גורם לרכב או לאדם המעורב אלא גם ההתמודדות עם התוצאות הנוגעות לרישיון והפיצויים. במידה והלקוח מבוטח הרי שהביטוח יכסה על כך, אך במידה ולא היה ביטוח בזמן התאונה הרי שהמצב מסתבך ויש לפנות לעורך דין טוב שיוכל לפתור את התסבוכת שנוצרה.

משרד עורכי דין שמעון הרשקוביץ ישמח לייעץ ולייצג כל אדם אשר היה מעורב בעבירה תנועה כזו או אחרת. כל תיק מטופל במלוא הרצינות תוך הפעלת כל הכישורים והידע הרב הנתונים בידי המשרד, על מנת להבטיח כי הלקוח יזכה להסדר הטיעון הטוב ביותר.

עו"ד תאונות דרכים

עו"ד תאונות דרכים
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן