עורך דין נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות היא עבירה רצינית שיש להתייחס אליה בכובד ראש. בעולם התעבורה עבור כל עורך דין נהיגה בשכרות הוא נושא נפוץ, לעיתים אפילו נפוץ מדי. החוק קובע כי אסור לשתות ולנהוג ומאפשר אחוז אלכוהול נמוך מאד בדם, אחוז אשר הלך וקטן עם השנים. אנשים אשר מורגלים לנהוג ברכבם לאחר בילוי הכולל שתיית אלכוהול עשויים להיתקל במצב בו הרישיון שלהם בסכנה. מכיוון שנהיגה בשכרות הפכה למכת מדינה המשטרה מחמירה את האכיפה בתחום זה ובית המשפט מחמיר גם הוא עם פסיקותיו. במידה ולא עברתם את בדיקת הינשוף של המשטרה – הגיע הזמן לקבל עזרה משפטית טובה.

עורך דין נהיגה בשכרות המלצה

שמעון הרשקוביץ – עורך דין נהיגה בשכרות

על מנת לשמור על רישיון הנהיגה בכיס יש לקחת בחשבון הרבה משתנים ולא כל המשתנים הללו גלויים ומידיים. לדוגמא, במקרים מסוימים של הרשעות יתכן והנאשם ישלח לאבחון במכון הרפואי לבטיחות בדרכים. מכון זה קובע האם הנאשם כשיר לנהוג ברכב ובאיזה סוג רכב הוא זכאי לנהוג (במידה ויש ברשותו מספר סוגי רישיונות). הקביעה של המכון הרפואי היא גורפת ואינה ניתנת לערעור, כאשר במרבית המקרים המקסימום שניתן לעשות הוא להגיש מסמכים מסוימים אשר מיטיבים מעט את רוע הגזרה.

נהגים אשר מבינים את משמעות המכון הרפואי מעדיפים להימנע ממנו בכל מחיר, גם במחיר של קנס גבוה או מאסר על תנאי. על מנת להגיע להסדר הטוב ביותר ולהימנע מגופים העשויים לסכן את רישיונכם בתום המשפט תוכלו לפנות למשרד עורכי דין שמעון הרשקוביץ.

עורך דין מומחה במקרים של נהיגה בשכרות – מציל את הרישיון שלך

"שמעון הרשקוביץ – משרד עורכי דין לתעבורה" מבטיחים להשיג את ההסדר היעיל והנכון ביותר עבורכם תוך ראיה כוללת ורחבה של המצב הקיים. משרדינו מתמחה בבחינת תיקים לעומק והשגת תוצאות מצוינות גם עבור תיקים שבתחילה נראו קשים ובלתי אפשריים. גישה מקצועית, אחראית ויחס אישי ואדיב מאפשרים ללקוחותינו לישון בראש שקט בזמן שאנחנו עושים את המקסימום עבורם. פנו כעת אל משרדינו ובואו להציל את הרישיון שלכם.

עורך דין נהיגה בשכרות

עורך דין נהיגה בשכרות
מאמרים נוספים באותו נושא:
השאירו פרטים ונחזור בהקדם:
דילוג לתוכן